Rama przestrzenna Box - 150x150x150 cm

SN-BOX-150x150x150

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Rama przestrzenna Box - 150x150x150 cm

Rama przestrzenna Box - 150x150x150 cm

Prosimy wypełnić poniższe informację. Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą wkrótce.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Rama przestrzenna na profilu Box w rozmiarze 150x150x150
Rama Box do napinania tkanin, wykonana na specjalistycznym profil do tworzenia form przestrzennych z czterema lub nawet szcześcioma ściankami. Ten unikalny profil tworzy kostkę 3D, która może być używana jako wolnostojąca lub zawieszona. Nadruk tekstylny może być widoczny ze wszystkich stron. Rama Box Idealnie się sprawdza w salonach wystawowych lub imprezach targowych jako przyciągający wzrok zawieszony pod sufitem sześcian. Idealna jako element do stoisk targowych.

Oferowany zestaw zawiera
• komplet profili aluminiowych
• komplet potrzebnych narożników i łączników
• 6 x tkaninę tekstylną obszytą silikonowym kedarem wydrukowaną wg. przesłanego projektu graficznego (6 tkanin, aby otrzymać grafikę na każdą stronę)
• zawieszki do zawieszenia na suficie

Nieograniczone rozmiary 
Ramy pakowane są w elementach, aby ułatwić ich transport i wysyłkę. Przy zamówieniu ram w większych formatach, gdy długość profili przekracza maksymalny rozmiar jaki możemy wysyłać - wówczas są one dostarczane w elementach oraz dołączone są specjalne łączniki służące do łączenia profili na długości.

Montaż
składamy ramę (wg. załączonej instrukcji) łącząc profile za pomocą dołączonych w zestawie łączników i narożników (osiem narożników jest dołączonych do jednej kostki)
wpinamy tkaninę tekstylną w specjalny rowek w profilu

Zalety systemu napinającego
• każda rama jest wykonywana na zamówienie. Możliwy do wykonania jest każdy rozmiar na zamówienie. 
• łatwa wymiana grafiki. Możesz zmienić w każdym momencie ją samodzielnie. 
• łatwa wysyłka. Ponieważ rama jest składana i wysyłana w elementach możemy dostarczyć ją w każde miejsce. 
• prosty montaż. Montaż jest banalnie prosty - nasi klienci sobie radzą z nim bez problemu

Opis systemu
System tkanin napinanych tworzy nieograniczone formatem powierzchnie do ekspozycji grafiki. System złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. System nie ma ograniczeń rozmiarowych, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym. Profile łączy się pod kątem 90st w narożnikach za pomocą łączników kątowych. Dłuższe odcinki profili możemy dzielić i łączyć łącznikami prostymi. Profile w standardzie są anodowane i występują w kolorze srebrnym, ale w ofercie wiele z nich dostępnych jest również w kolorze czarnym i białym. Na życzenie można je malować na dowolny kolor RAL.

Profile posiadają szczelinę do wpięcia silikonowej gumki, którą obszyta jest tkanina. To właśnie za pomocą silikonowej gumki mocujemy w tak prosty sposób tkaninę na ramie. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności ani posiadania narzędzi. Tkanina poliestrowa poprzez swoją elastyczność idealnie napina się na ramie tworząc równomierną i gładką powierzchnię.

Grafika drukowana jest na tkaninie poliestrowej metodą sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość oraz nasycenie barw również po podświetleniu.

System tkanin napinanych to idealne rozwiązanie do zabudowy stoisk targowych, wnętrz, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych. Przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, wolnostojących jak i podwieszanych. Przy tym systemie można stosować wiele rodzajów materiałów tekstylnych, drukowanych nowoczesną technologią sublimacji lub lateksu. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez narzędzi i fachowców, to niewątpliwe zalety systemu.

Zastosowanie systemu
System tkanin napinanych daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji dużych przestrzeni. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. System można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

Specyfikacja

Profil Profil FBox - do napinania tkanin tekstylnych obszytych silikonowym kedarem
Charakterystyka Specjalistyczny profil do tworzenia form przestrzennych z czteroma lub nawet sześcioma ściankami.
Głębokość 45 mm
Waga/metr 0,76 kg
Kolor standard srebrny
Kolor opcja dowolny kolor RAL
Mocowanie zawiesie
Grafika czterostronna, sześciostronna
Zastosowanie wolnostojące, wiszące
Rozmiar ramy 150x150x150 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: