Ścianka tekstylna 200x200 cm

zł 2,587.92 brutto


zł 2,104.00 netto
 • Pobierz PDF
 • Opis

  System tkanin napinanych tworzy nieograniczone formatem powierzchnie do ekspozycji grafiki. Rama zbudowana profili aluminiowych. Profile łączy się pod kątem 90st w narożnikach za pomocą łączników kątowych. Dłuższe odcinki profili możemy dzielić i łączyć łącznikami prostymi. Profile w standardzie są anodowane i występują w kolorze srebrnym, ale w ofercie wiele z nich dostępnych jest również w kolorze czarnym i białym. Na życzenie można je malować na dowolny kolor RAL.

  Profile posiadają szczelinę do wpięcia silikonowej gumki, którą obszyta jest tkanina. To właśnie za pomocą silikonowej gumki mocujemy w tak prosty sposób tkaninę na ramie. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności ani posiadania narzędzi. Tkanina poliestrowa poprzez swoją elastyczność idealnie napina się na ramie tworząc równomierną i gładką powierzchnię.

  Grafika drukowana jest na tkaninie poliestrowej metodą sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość oraz nasycenie barw również po podświetleniu.

  System tkanin napinanych to idealne rozwiązanie do zabudowy stoisk targowych, wnętrz, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych. Przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, wolnostojących jak i podwieszanych. Przy tym systemie można stosować wiele rodzajów materiałów tekstylnych, drukowanych nowoczesną technologią sublimacji lub lateksu. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez narzędzi i fachowców, to niewątpliwe zalety systemu.

  ZASTOSOWANIE
  System tkanin napinanych daje nieograniczone możliwości zastosowania w w aranżacji dużych przestrzeni. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą lateksową i sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. System można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

  System tkanin napinanych przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, podwieszanych, jak i wolnostojących. Intuicyjna i bezproblemowa wymiana tkaniny pozwala w szybki sposób wymienić grafikę, by dostosować ją pod kolejną kampanię.

  Specyfikacja

  Technologia druku Grafika drukowana technologią sublimacji lub lateksu
  Materiał Profile aluminiowe, Tkanina tekstylna obszyta silikonowym kedarem
  Rozmiar zewnętrzny 200x200 cm
  Możliwość wykonania dowolnego rozmiaru Tak
  Możliwość wykonania Grafika jednostronnie lub dwustronnie
  W zestawie Podstawy do ekspozycji stojącej, profile wzmacniające

  6 innych produktów w tej samej kategorii: