Kaseton tekstylny LED 100 mm - 200x150 cm

SN-LED-D-100-200x150

Czas produkcji 10-12 dni roboczych plus transport

zł 2,960.61 brutto


zł 2,407.00 netto
 • Pobierz PDF
 • Opis

  Rama LED na profilu 100 mm w rozmiarze 200x150 cm

  Rama o grubości 100 mm przeznaczona budowy konstrukcji ściennych oraz wolnostojących tj. ścianek prezentacyjnych, działowych itd.. Profil aluminiowy F100 jest specjalnie zaprojektowany do oświetlania krawędziowego dwustronnego druku tekstylnego. Dzięki przemyślanej konstrukcji wielokanałowego profilu, nadaje się on zarówno do ram stojących jak i wiszących. W połączeniu z naszymi modułami PowerLED powstaje doskonała podwójna ściana świetlna. Ta solidna rama jest idealna do zastosowania jako ścianka działowa w salonie wystawowym lub wystawie w oknie w obiektach handlowych. Dzięki oświetleniu krawędziowemu otrzymujemy wysokiej jakości równomierne rozproszenie światła. Podświetlenie odbywa się za pomocą modułów LED montowanych krawędziowo na profilach ramy. Tył ramy wykonany jest z białej tkaniny typu Blockout w celu lepszego odbicia światła. Tył z miękkiego materiału ma również tą zaletę, że łatwiejsza jest jego logistyka w porównaniu do pleców z twardego tworzywa. Dzięki inteligentnej konstrukcji, rama zbudowana na tym profilu nadaje się zarówno do montażu na ścianie, jak i do stojących i wiszących rozwiązań.

  Sposób montażu oraz ilośc modułów LED dobierana jest w zależności od rozmiaru ramy
  1. Oświetlenie LED na długim boku (z jednej strony)
  Gdy lightbox ma jeden z boków maksymalnie 0,5 metra. Dłuższy bok może mieć wówczas nieograniczony rozmiar. 
  2. Oświetlenie LED na krótkim boku (z dwóch stron)
  Gdy lightbox ma jedną stronę powyżej 0,5 metra (do maks. 1,2 metra), a dłuższy bok ma maksymalną długość 2 metrów
  3. Oświetlenie LED na długim boku (z dwóch stron)
  Gdy lightbox ma jeden z boków ponad 2 metry, a drugi poniżej 3 metrów.

  Oferowany zestaw zawiera
  • komplet profili aluminiowych
  • komplet potrzebnych narożników i łączników
  • tkaninę tekstylną do podświetleń (Textilbacklight), obszytą silikonowym kedarem, wydrukowaną wg. przesłanego projektu graficznego 
  • kompletne oświetlenie wraz z zasilaczem

  Nieograniczone rozmiary 
  Ramy pakowane są w elementach, aby ułatwić ich transport i wysyłkę. Przy zamówieniu ram w większych formatach, gdy długość profili przekracza maksymalny rozmiar jaki możemy wysyłać - wówczas są one dostarczane w elementach oraz dołączone są specjalne łączniki służące do łączenia profili na długości.

  Montaż
  • składamy ramę (wg. załączonej instrukcji) łącząc profile za pomocą dołączonych w zestawie łączników i narożników (osiem narożników jest dołączonych do jednej kostki)
  • wpinamy tkaninę tekstylną w specjalny rowek w profilu

  Zalety systemu napinającego
  • każda rama jest wykonywana na zamówienie. Możliwy do wykonania jest każdy rozmiar na zamówienie. 
  • łatwa wymiana grafiki. Możesz zmienić w każdym momencie ją samodzielnie. 
  • łatwa wysyłka. Ponieważ rama jest składana i wysyłana w elementach możemy dostarczyć ją w każde miejsce. 
  • prosty montaż. Montaż jest banalnie prosty - nasi klienci sobie radzą z nim bez problemu

  Opis systemu
  System tkanin napinanych tworzy nieograniczone formatem powierzchnie do ekspozycji grafiki. System złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. System nie ma ograniczeń rozmiarowych, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym. Profile łączy się pod kątem 90st w narożnikach za pomocą łączników kątowych. Dłuższe odcinki profili możemy dzielić i łączyć łącznikami prostymi. Profile w standardzie są anodowane i występują w kolorze srebrnym, ale w ofercie wiele z nich dostępnych jest również w kolorze czarnym i białym. Na życzenie można je malować na dowolny kolor RAL.

  Profile posiadają szczelinę do wpięcia silikonowej gumki, którą obszyta jest tkanina. To właśnie za pomocą silikonowej gumki mocujemy w tak prosty sposób tkaninę na ramie. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności ani posiadania narzędzi. Tkanina poliestrowa poprzez swoją elastyczność idealnie napina się na ramie tworząc równomierną i gładką powierzchnię.

  Grafika drukowana jest na tkaninie poliestrowej metodą sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość oraz nasycenie barw również po podświetleniu.

  System tkanin napinanych to idealne rozwiązanie do zabudowy stoisk targowych, wnętrz, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych. Przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, wolnostojących jak i podwieszanych. Przy tym systemie można stosować wiele rodzajów materiałów tekstylnych, drukowanych nowoczesną technologią sublimacji lub lateksu. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez narzędzi i fachowców, to niewątpliwe zalety systemu.

  Zastosowanie systemu
  System tkanin napinanych daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji dużych przestrzeni. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. System można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

  Specyfikacja

  Podświetlenie krawędziowe LED
  Profil Profil F100 - do napinania tkanin tekstylnych obszytych silikonowym kedarem
  Charakterystyka Najpopularniejszy z profili do budowy stoisk targowych oraz ścian wolnostojących, o mocnej i stabilnej konstrukcji. W standardzie występuje w kolorze srebrnym, białym i czarnym
  Głębokość 100 mm
  Waga/metr 1,42 kg
  Kolor standard srebrny, czarny, biały
  Kolor opcja dowolny kolor RAL
  Mocowanie zawiesie ścienne lub stopa
  Grafika jednostronna lub dwustronna
  Zastosowanie wolnostojące, wiszące
  Rozmiar ramy 200x150 cm

  30 innych produktów w tej samej kategorii: