Kaseton tekstylny 27 mm - 150x100 cm

SN-J-27-150x100

Czas produkcji 5-10 dni roboczych plus transport

zł 816.72 brutto


zł 664.00 netto
 • Pobierz PDF
 • Opis

  Rama jednostronna na profilu 27 mm w rozmiarze 150x100 cm
  Rama jednostronna przeznaczona do montażu na ścianie lub jako rama podwieszana. Profil 27 mm jest najmocniejszym profilem ścienny. Umożliwia tworzenie dużych formatów ze względu na stabilną konstrukcję, przy zachowaniu niewielkiej grubości. Szeroko stosowany w dekoracji wnętrz lub w pomieszczeniach handlowych i biurowych.
  Przy tworzeniu ram podwieszanych dołączone są w zestawie również profile wzmacniające, służące do ustabilizowania i usztywnienia konstrukcji. Ilość stabilizatorów dobieramy w zależności od rozmiaru ramy.

  Oferowany zestaw zawiera
  • komplet profili aluminiowych
  • komplet potrzebnych narożników i łączników
  • tkaninę tekstylną obszytą silikonowym kedarem wydrukowaną wg. przesłanego projektu graficznego

  Nieograniczone rozmiary 
  Ramy pakowane są w elementach, aby ułatwić ich transport i wysyłkę. Przy zamówieniu ram w większych formatach, gdy długość profili przekracza maksymalny rozmiar jaki możemy wysyłać - wówczas są one dostarczane w elementach oraz dołączone są specjalne łączniki służące do łączenia profili na długości.

  Montaż
  • składamy ramę (wg. załączonej instrukcji) łącząc profile za pomocą dołączonych w zestawie łączników i narożników
  • montujemy ramę do ściany
  • wpinamy tkaninę tekstylną w specjalny rowek w profilu

  Zalety systemu napinającego
  • każda rama jest wykonywana na zamówienie. Możliwy do wykonania jest każdy rozmiar na zamówienie. 
  • łatwa wymiana grafiki. Możesz zmienić w każdym momencie ją samodzielnie. 
  • łatwa wysyłka. Ponieważ rama jest składana i wysyłana w elementach możemy dostarczyć ją w każde miejsce. 
  • prosty montaż. Montaż jest banalnie prosty - nasi klienci sobie radzą z nim bez problemu

  Opis systemu
  System tkanin napinanych tworzy nieograniczone formatem powierzchnie do ekspozycji grafiki. System złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. System nie ma ograniczeń rozmiarowych, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym. Profile łączy się pod kątem 90st w narożnikach za pomocą łączników kątowych. Dłuższe odcinki profili możemy dzielić i łączyć łącznikami prostymi. Profile w standardzie są anodowane i występują w kolorze srebrnym, ale w ofercie wiele z nich dostępnych jest również w kolorze czarnym i białym. Na życzenie można je malować na dowolny kolor RAL.

  Profile posiadają szczelinę do wpięcia silikonowej gumki, którą obszyta jest tkanina. To właśnie za pomocą silikonowej gumki mocujemy w tak prosty sposób tkaninę na ramie. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności ani posiadania narzędzi. Tkanina poliestrowa poprzez swoją elastyczność idealnie napina się na ramie tworząc równomierną i gładką powierzchnię.

  Grafika drukowana jest na tkaninie poliestrowej metodą sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość oraz nasycenie barw również po podświetleniu.

  System tkanin napinanych to idealne rozwiązanie do zabudowy stoisk targowych, wnętrz, witryn sklepowych i przestrzeni publicznych. Przeznaczony jest zarówno do ekspozycji ściennych, wolnostojących jak i podwieszanych. Przy tym systemie można stosować wiele rodzajów materiałów tekstylnych, drukowanych nowoczesną technologią sublimacji lub lateksu. Lekka konstrukcja i możliwość wymiany tkaniny bez narzędzi i fachowców, to niewątpliwe zalety systemu.

  Zastosowanie systemu
  System tkanin napinanych daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji dużych przestrzeni. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. System można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

  Specyfikacja

  Profil Profil F27 - do napinania tkanin tekstylnych obszytych silikonowym kedarem
  Charakterystyka Najmocniejszy profil ścienny. Umożliwia tworzenie dużych formatów ze względu na stabilną konstrukcję, przy zachowaniu niewielkiej grubości.
  Głębokość 27 mm
  Waga/metr 0,68 kg
  Kolor standard srebrny, czarny
  Kolor opcja dowolny kolor RAL
  Mocowanie bezpośrednio do ściany, na specjalnych zawieszkach ściennych lub na zawieszkach sufitowych
  Grafika jednostronna
  Zastosowanie montaż na ścianie lub jako rama podwieszana
  Rozmiar ramy 150x150 cm

  30 innych produktów w tej samej kategorii: