Ścianka banerowa prosta 100x200 cm

W magazynie

zł 471.09 brutto


zł 383.00 netto
 • Pobierz PDF
 • Opis

  Ścianki prezentacyjne to znakomite połączenie funkcjonalności i stylowego, atrakcyjnego designu. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów stanowią one elegancką, trwałą i bardzo reprezentacyjną formę promocji.

  Ścianki prezentacyjne są uniwersalnym produktem, który może być użyty w wielu miejscach. Cechą charakterystyczną jest spora powierzchnia, prosty montaż oraz wiele możliwości promocyjnych.

  Przedstawiamy tylko przykładowe konfiguracje. Można oczywiście dowolnie stworzyć własną konstrukcję kupując oddzielne elementy lub zlecić nam projekt takiej ścianki w innym rozmiarze - służymy pomocą na każdym etapie realizacji.

  Oferujemy kilka przykładowych rozmiarów konstrukcji, ale oczywiście możliwości są nieograniczone.

  Istnieje możliwość zamówienia samej ramy lub kompletu z banerem i napinaczami do banera. W przypadku zamówienia u nas banera, ma on zgrzewane krawędzie oraz posiada standardowo oczkowanie, stalowymi oczkami co 25-30 cm. Jeśli zamawiana jest u nas sama konstrukcja to zalecamy zastosowanie banera o podobnych parametrach.

  Napinacze służą do profesjonalnego napinania banera wewnątrz ramy. Napinacz wyprodukowany jest z linki elastycznej i zakończony jest haczykiem. Linka wewnątrz haczyka zaciśnięta jest za pomocą specjalnego zacisku. W ofercie mamy 2 typu napinaczy. Napinacze standard, które tworzą przestrzeń 8 cm pomiędzy banerem, a wewnętrzna częścią ramy oraz napinacze sztormfix, które są mocniejsze i przestrzeń pomiędzy banerem, a ramą wynosi tylko 3 cm. Różnice pomiędzy napinaczami widac na zdjęciach.

  napinacze do banerów

  Specyfikacja

  MateriałProfile aluminiowe. Uchwyty i łączniki żeliwne.
  Rozmiar zewnętrzny100x200 cm
  Rozmiar potrzebnego banera przy zastosowaniu napinaczy standard76x176 cm
  Średnica profili42 mm
  Możliwość wykonania dowolnego rozmiaruTak
  Zalecany rozstaw oczek w banerzeco 25-30 cm
  PrzeznaczenieDo wewnątrz i na zewnątrz

  21 innych produktów w tej samej kategorii: