Rama banerowa Klemp - 600x300 cm

W magazynie

zł 1,331.89 brutto


zł 1,082.84 netto
 • Pobierz PDF
 • Opis

  Kompletna rama banerowa Klemp, zbudowana z rur aluminiowych, które są połączone ze pomocą za pomocą specjalnych łączników. Do montażu konstrukcji nie są wymagane specjalne umiejętności czy narzędzia. Złącza po prostu nakłada się na rurę i dokręca kluczem sześciokątnym. Konstrukcja mocowana jest do ściany za pomocą uchwytów ściennych, które są również w komplecie. Cała konstrukcja jest lekka, wytrzymała i wygląda bardzo estetycznie, co wyróżnia przede wszystkim nasz produkt od konkurencyjnych rozwiązań. 

  Oferujemy kilka przykładowych rozmiarów konstrukcji, ale oczywiście możliwości są nieograniczone.

  Istnieje możliwość zamówienia samej ramy lub kompletu z banerem i napinaczami do banera. W przypadku zamówienia u nas banera, ma on zgrzewane krawędzie oraz posiada standardowo oczkowanie, stalowymi oczkami co 25-30 cm. Jeśli zamawiana jest u nas sama konstrukcja to zalecamy zastosowanie banera o podobnych parametrach.

  Napinacze służą do profesjonalnego napinania banera wewnątrz ramy. Napinacz wyprodukowany jest z linki elastycznej i zakończony jest haczykiem. Linka wewnątrz haczyka zaciśnięta jest za pomocą specjalnego zacisku. W ofercie mamy 2 typu napinaczy. Napinacze standard, które tworzą przestrzeń 8 cm pomiędzy banerem, a wewnętrzna częścią ramy oraz napinacze sztormfix, które są mocniejsze i przestrzeń pomiędzy banerem, a ramą wynosi tylko 3 cm. Różnice pomiędzy napinaczami widac na zdjęciach.

  napinacze do banerów

  Specyfikacja

  MateriałProfile aluminiowe. Uchwyty i łączniki żeliwne.
  Rozmiar zewnętrzny600x300 cm
  Rozmiar potrzebnego banera przy zastosowaniu napinaczy standard576x276 cm
  Rozmiar potrzebnego banera przy zastosowaniu napinaczy sztormfix586x286 cm
  Średnica profili42 mm
  Możliwość wykonania dowolnego rozmiaruTak
  Zalecany rozstaw oczek w banerzeco 25-30 cm

  4 innych produktów w tej samej kategorii: