Niewidoczna rama - 300x200 cm

zł 1,556.66 brutto


zł 1,265.58 netto
 • Pobierz PDF
 • Opis

  O systemie Klemp Premium Niewidoczna Rama

  Niewidoczne Ramy nadają się do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Materiał banerowy jest pięknie rozciągnięty na ramie, która jest niewidoczna. Brzeg banera wraz z oczkami zachodzi na tylną część ramy i nie jest widoczna z przodu. Widoczna jest tylko Twoja reklama. System ten idealnie nadaje się do umieszczenia na wszelkiego rodzaju ścianach i murach.

  Rama wykonana jest z aluminiowych elementów i przeznaczona do montażu zaoczkowanych banerów. Profile aluminiowe różnej długości umożliwiają łatwe dopasowanie banerów o dowolnym wymiarze. Montaż jest prosty i szybki, są one praktyczną i ładniejszą alternatywą dla standardowych plakatów.

  Klemp Premium to rozwiązanie mające szczególne zastosowanie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji.

  Te odporne na warunki zewnętrzne ramy są trwale mocowane do ściany wraz z banerem umocowanym za pomoca specjalnych napinaczy, stając się w ten sposób doskonałą płaszczyzną do umieszczenia reklamy i akcji promocyjnych oraz mogą spełniać rolę tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych.

  Klemp Premium został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów. Możliwości są nieograniczone. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu. Baner musi być zaoczkowany. Montaż małego baneru może wykonywać jedna osoba.

  Pliki do pobrania

  blinframe-animate

  Plik prezentujący poszczególne etapy montażu systemu do napinania banerów "Klemp Premium"

  Pliki do pobrania (1.82M)

  blindframe-prospekt

  Ogólny prospekt systemu "Klemp Premium"

  Pliki do pobrania (1.19M)

  5 innych produktów w tej samej kategorii: